خدمات ویژه

حمل چندوجهی

وقتی برای انتقال كالا از مبدا به مقصد لازم است از حداقل دو نوع وسيله حمل (كشتی و كاميون، كشتی و قطار، كاميون و هواپيما و غيره )استفاده شود، یکی از شرکت های حامل اقدام به صدور بارنامه سراسری می نمايد و خود ترتيب حمل بار تا مقصد را می دهد. بارنامه سراسری قابل معامله و انتقال است. “دریا حمل” با ترکیب سرویس های خود ، اقدام به ارائه سرویس حمل ترکیبی کرده است و بارنامه سراسری صادر می کند.

مشاوره حمل

“دریا حمل” با همکاری تیمی متعهد و مسلط به قوانین صنعت حمل ونقل دریایی، تجربه و تخصص خود را برای مشاوره و عقد قراردادهای مطمئن در اختیار صاحبان کالا قرار داده است.

با توجه به حساسیت بالای بندهای قرارداد، همواره پیشنهاد”دریا حمل” بر این است که از بدو شروع مذاکرات، تیم متخصص با تجربیات بالا درکنار شرکت ها قرار گیرند. حتما دیده اید که گاهی فقط یک واژه به ظاهر غیر مهم، در شرایط خاص هزینه قابل توجهی را وارد می کند. متخصصین این شرکت به صورت تمام وقت برای ارائه هرگونه مشاوره و همراهی مشتریان گرامی آماده هستند و برای هر پروژه نه تنها ریسک مالی بلکه ریسک های عملیاتی را نیز بررسی و اعلام می نمایند. به عنوان مثال در کنار بحث کرایه؛ دموراژها، زمان تحویل کالا، تاریخ بارنامه و شرایط تحویل کالا تماما توسط تیم بررسی و ریسک های احتمالی مدیریت می شوند.