حمل و نقل دریایی

شرکت حمل و نقل بین المللی “دریا حمل”، خدمات حمل کالا  بصورت  کانتینر کامل  (FCL)، خرده بار(LCL  )، بار فله، یخچالی، ایزوتانک و کانتینر ویژه را انجام می دهد.

“دریاحمل” با همکاری تیمی مسلط به قوانین صنعت حمل‌ونقل دریایی، تجربه و تخصص خود را برای مشاوره و عقد قراردادهای مطمئن در اختیار صاحبان کالا قرار داده است. در طول روند اجرای پروژه، از گفتگوهای مقدماتی عقد قراردادها تا پایان پروسه عملیاتی حمل کالا، با ارائه مشاوره‌های کاربردی و پشتیبانی فنی و حقوقی، همراه کارفرمایان است.

حمل بارهای یخچالی

خرده بار

كانتينر کامل

حمل بار فله

حمل ایزوتانک

حمل کانتینر ویژه

كانتينر کامل

(FCL (FULL CONTAINER LOAD

منظور از FCL، وقتی است که فرستنده‌ی کالا، به اندازه‌ی یک كانتينر کامل، کالای قابل حمل دارد. دراین حالت، یک کانتینر، از خط کشتیرانی گرفته می شود، با کالای مورد نظر پرشده و برای حمل، در اختیار شرکت کشتیرانی قرار می گیرد.

خرده بار(کم‌تراز یک كانتينر)

(LCL (LESS THAN A CONTAINER LOAD

خرده بار  به حالتی گفته می‌شود که بارچینی یا پرسازی كانتينر، توسط حمل‌کننده انجام می‌گیرد. صرف‌نظر از این‌که مقدار کالا، کم‌تر، یا برابر ظرفیت یک كانتينر بوده باشد یا این‌که در كانتينر، کالای دیگری، به‌طور مشترک، بارگیری شده باشد.

حمل بارهای یخچالی

“دریاحمل” با ارائه سرویس تخصصی کانتینرهای یخچالی، محمولات منجمد را در سریعترین زمان و با کمترین هزینه به کلیه بنادر مقصد بارهای یخچالی از قبیل امارت ( جبل علی ، شارجه ) ، ویتنام ( هایفونگ ) ، چین ( کینگدائو ، والیان ، هنگ کنگ ) ، تایلند ( بانکوک ، لام چابانگ ) ، اندونزی ، هند ( ناواشیوا )و کشورهای آفریقایی حمل می کند.

حمل کانتینر ویژه

این نوع از کانتینرها برای حمل آسان ماشین‌آلات سنگین و خارج از ابعاد پالتی استفاده می‌شوند. همچنین کانتینرهای Open Side برای حمل میوه ها و مواد فاسدشدنی که نیاز به تهویه دارند مناسب هستند.

“دریا حمل” با در نظر گرفتن نیازهای خاص مشتریان، راهکارهایی خلاقانه و خدمات انعطافپذیر ارائه می دهد. “دریا حمل” با بهره گیری از تجهیزات خاص و تیمی مجرب، کالاهای خاص را با رعایت حداکثر ایمنی حمل کرده و از سالم رسیدن آن به مقصد اطمینان حاصل می کند.

حمل ایزوتانک

ایزوتانک (ISO tank) نوعی تانکر کانتینری فولادی است که برای حمل محصولات مایع فله استفاده می گردد و از محبوبیت زیادی برخوردار است. ایزوتانک متشکل از یک قاب کانتینری 20 فوت است که یک تانکر درون قاب قرار گرفته است.این شکل خاص قاب، مزایای کانتینر که قابل حمل توسط حمل نقل زمینی، ریلی و دریایی است را به آن می دهد.

انواع مختلفی از ایزوتانک در بازار وجود دارد که هر کدام برای هدف خاصی طراحی شده است.از تانکرهای کانتینری میتوان برای حمل تمام مایعات خطرناک و غیرخطرناک شامل گازهای مایع، مواد قابل اشتعال، مواد خورنده، مواد شیمیایی و سمی استفاده کرد.”دریا حمل” به صورت تخصصی اقدام به حمل کانتینرهای ایزو تانک می نماید

حمل بار فله

“دریا حمل” با بهره برداري از نيروهاي آموزش ديده و كار آزموده در مهمترين نقاط تجاري دنيا به مشتريان خود خدمات حمل جهت محموله هاي خارج از سايز كانتينر و بارهاي فاقد بسته بندي ارائه مي دهد. “دریا حمل” در طول روند اجرای پروژه، از گفتگوهای مقدماتی عقد قراردادها تا پایان پروسه عملیاتی حمل کالا، با ارائه مشاوره های کاربردی و پشتیبانی فنی و حقوقی، همراه کارفرمایان است.

حمل بار فله به صورت:
• بارهاي عمومي
• بارهاي پرو‍ژه ايي ( محموله هاي سنگين و خارج از سايز)
• محصولات فولادي
• محوله هاي خاص